APARTAMENT PENTHOUSE

Najbardziej luksusowym jest Apartament typu Penthouse. Część dzienna (pow. 90 m kw) to przestrzenny salon z otwartym aneksem i wyspą kuchenną. Strefa wypoczynkowa z rozkładaną sofą, jadalniana oraz biblioteczna usytuowana jest w całkowicie przeszklonym ogrodzie zimowym, który otwiera się na taras.

W apartamencie znajdują się dwie sypialnie z łóżkami małżeńskimi, z możliwością wyodrębnienia pojedynczej powierzchni spania. W każdej sypialni jest TV Sat oraz zabudowy garderobiane.

Oprócz dużej łazienki z elegancką strefą prysznicową, wyodrębniona została dodatkowa toaleta.

Penthouse jest całkowicie klimatyzowany, w przeszklonej części, zastosowano rolety zewnętrzne, blokujące emitowanie promieni słonecznych poprzez szklane powierzchnie, wszystkie sterowane elektrycznie. Dodatkowym zabezpieczeniem jest system alarmowy i przeciwpożarowy.

Apartament dedykujemy Gościom, ceniącym sobie komfortowy i wysoki standard życia. Wysublimowana stylistyka wnętrza, oświetlenie strefowe oraz zmienna ekspozycja dzieł artystycznych, prezentowanych we wnętrzu, dostarczy Państwu nie tylko poczucia komfortu, ale i doznań estetycznych. Idealne miejsce na dłuższe pobyty dla rodzin i małych grup biznesowych.

W Apartamencie istnieje możliwość umieszczenia dodatkowego łóżeczka niemowlęcego.